user_mobilelogo

 

rekom sylwiZdjęcia mogą robić wszyscy, ale tylko niektórzy mają dar uchwycenia „tych" właściwych momentów. Taką osobą z pewnością jest Weronika i polecam ją  całym sercem. Jest ciepłą, uważną i otwartą osobą, która potrafi stworzyć swobodną atmosferę na planie. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy i po prostu dziękuję za piękne zdjęcia.

Sylwia

 rekom rodzinaAgnieszka

Oglądając wcześniej zdjęcia swoich znajomych z ich sesji rodzinnych, od razu pomyślałam sobie chcę tez takie mieć. Zdecydowałam się na sesję rodzinną, u nas w domu, choć nie lubię siebie na zdjęciach, i nie lubię pozować...i nie żałuję teraz - sesja z Weroniką - to sama przyjemność. Weronika? Profesjonalne podejście do tego co robi, osoba pełna pasji i zamiłowania do fotografii. Swoją pozytywną energią i ciągłym uśmiechem po prostu zaraża wszystkich wokół. Gdybym miała polecić fotografa, nie zawahałabym się ani przez chwilę. Jeszcze raz dziękujemy Ci Weroniko za prześliczną pamiątkę z naszej domowej rodzinnej sesji fotograficznej.

Agnieszka, Radek i Wiktoria

 

rekom lidi

Zdjęcia zrobione przez Weronikę są naturalne, świeże, pełne energii. Weronika ma świetne podejście do dzieci, potrafi je w cudowny sposób zaczarować, zainteresować i... pstryk, zanim się obejrzą, piękne zdjęcia zdobią nasze ściany. Mamy to szczęście, że jest naszym „rodzinnym” fotografem. Zawsze towarzyszy nam w ważnych momentach.

Lidka, Bartosz i Mikołaj

 

rekom moryc

Zdjęcia rodzinne? Tylko z Wuka Studio! Ciocia Weronika (bo tak od samego początku traktowana jest przez moje dzieci) fotografuje nas już od kilku lat i nie wyobrażam sobie, żeby w kolejnych latach miało być inaczej. Moi chłopcy ją uwielbiają i chętnie współpracują podczas sesji. Zwłaszcza, że nie ma tu mowy o sztywnym pozowaniu, czy komendach w stylu: - Stań prosto! A teraz przechyl głowę w prawo! Dzieciaki traktują to jako zabawę, dzięki czemu zdjęcia wychodzą pięknie i naturalnie. A i dorośli czują się swobodnie. To wspaniała pamiątka, piękny prezent i fantastyczne przeżycie, gdy choć na chwilę, w obiektywie Weroniki, można poczuć się jak prawdziwy VIP. :) 

Kasia, Michał, Marcel, Maciek i Mateusz

 

rekom kate2

Polecam to mało powiedziane. Zakochałam się w tych zdjęciach. Wuka od lat towarzyszy mi w najważniejszych chwilach mojego życia. Nikomu innemu nie powierzyłabym utrwalania ważnych dla nas momentów, emocji, młodości…Ma też dobre podejście, osobiście nie znanym mi u żadnego innego fotografa, potrafi wykrzesać foto-modela z każdego zniechęconego smutasa, co ma gorszy dzień, np. okazało się nagle że mój mąż potrafi pozować! Dzieciaki z kolei szaleją za taką ciocią – sama widziałam.

Kasia

rekom aga pciachowska

Dziękujemy Wuka studio za pomoc w zrobieniu niesamowitego wrażenia na naszym Tacie. Myślał, że nic nie jest w stanie go wzruszyć, ale nam się udało :) Zdjęcia są wspaniałe. Wracamy do nich codziennie z takim samym zachytem i poczuciem, że warto zatrzymywać takie momenty, szczególnie gdy dzieci są małe.

Aga, Pola i Agatka

rekom marysia

Te zdjęcia są dla mnie bardzo wzruszające. Wszystkie minki mojej córeczki znam na pamięć, cieszę się, że zostały uwiecznione i będę mogła do nich wracać. Werciu, dziękuję Ci ogromnie.

Marysia

rekom maki

Bardzo, bardzo polecamy. Zdecydowaliśmy się na sesję rodzinną w domu, z dwójką małych dzieci, które trudno stabilnie ustawić przed aparatem:) Weronika bez problemu radzi sobie z takimi sytuacjami. Dzieci, które są ciągle w ruchu to ciekawe obiekty zdjęć, jednak wymagające z punktu widzenia fotografa.  Efekty widzimy na przepięknych zdjęciach. Fotki podobały się zarówno nam, jak i obdarowanym dziadkom i babciom.

Piotr, Ewa, Julian i Hania

 rekom siora

Zdjęcia są wyjątkowe, pięknie oddają naturalny urok małego bobasa i pełnego energii dwulatka, któremu tak trudno zrobić dobre zdjęcie. Sesje zawsze odbywają się w miejscach przyjaznych dla dziecka, przez co czuje się ono bezpiecznie i swobodnie. Fotografie naszej córeczki wiszą w domu, stoją na biurku w pracy, są w kalendarzach, wzruszają dziadków, wszędzie wzbudzają zachwyt.

Kasia, Michał i Nina

rekom justyna

Sesja z Wuka Studio to sama przyjemność. Nie należymy do osób, które dobrze czują się przed obiektywem, ale u Weroniki czuliśmy się naturalnie, nieskrępowani. Robiliśmy sesję w studio, kiedy syn miał 3 m-ce, a potem sesję w plenerze na roczek. W obu przypadkach Maks czuł się z ciocią swobodnie. To była świetna zabawa!

Justyna, Maciek i Maks

008 

Sesję zdjęciową w Wuka Studio wspominam niezwykle pozytywnie. Miła atmosfera i luźny klimat stworzone przez tę przesympatyczną psycholożko-fotografkę bardzo pomogły mi się wyzbyć niepotrzebnego spięcia i stresu, które zwykle towarzyszą mi w obecności aparatu. Weronika swoim celnym okiem dostrzegła i wydobyła te elementy, o których rozmawiałyśmy przed sesją, a nawet wiele więcej. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - zdjęcia są genialne :-) Stare przysłowie mówi: "Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - oczami Weroniki odzwierciedlonymi na zdjęciach zawsze zobaczą w Tobie piękno. Wuka Studio polecam wszystkim marzącym o świetnych zdjęciach!

Magda

ro038

Weronika ma talent i wielkie serce do swojej pracy. Dokumentowała nasz ślub, chrzciny Córki, pierwsze uśmiechy i wspólne wakacje. Te zdjęcia ogląda się z niekłamaną przyjemnością i podziwem – trzeba mieć dar, żeby tak wielki zasób emocji zamknąć w jednym kadrze. Praca z Weroniką jest fantastycznym doświadczeniem, niemal każde zdjęcie jest tym właściwym. Chwyta naturalne uśmiechy i relacje, jest prawdziwą czarodziejką! Polecamy Wuka studio na każdą okazję. Zdjęcia są przepiękną pamiątką, zachwycają i wzruszają.  Dziękujemy!

Agata, Michał i Helenka

rekom bogusia

Zdjęcia wykonane przez Weronikę uwieczniają prawdziwe emocje! Dzieciaki podczas sesji czuły się swobodnie i świetnie się bawiły mimo, że poznaliśmy się chwilę wcześniej. Weronika ma fantastyczne podejście do dzieci i ogromny talent. Czekamy na wiosnę, zieleń i nową sesję zdjęciową.

Bogusia

 

X

wukastudio.pl

© 2016 Wuka Studio. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.