user_mobilelogo

 1Y3A0654P

OFERTA

 

Portrety biznesowe

Oferta skierowana zarówno do firm, jak i osób indywidualnych. Zdjęcia powstałe w trakcie sesji biznesowej mają szerokie pole zastosowania m.in. strony internetowe firmy, ulotki i broszury firmowe, raporty roczne, reklamy prasowe i internetowe, materiały PR. Mogą być również stosowane jako zdjęcia do publikacji prasowych – zdjęcia eksperta. Dla klientów indywidualnych mogą to być zdjęcia do CV, zdjęcia profilowe do portali społecznościowych (m.in. LinkedIn) czy fotografie na stronę internetową jednoosobowej lub małej firmy. W cenie sesji wliczona jest praca profesjonalnej wizażystki.

Galeria portrety biznesowe

 

Zdjęcia wizerunkowe

Oferta jest dostosowana do celów wizerunkowych i biznesowych firmy. Zdjęcia mogą mieć różny charakter – od kreatywnego podejścia do portretu, do zdjęć bardziej formalnych, np. portret eksperta. W sesji bierze udział profesjonalna wizażystka.

 

Zdjęcia kreowane/ilustracyjne

Pokazujące pozytywną atmosferę i współpracę w zespole. Zdjęcia zazwyczaj odbywają się w miejscu pracy. Efekt końcowy sesji to bardzo dobry materiał marketingowy, budujący wiarygodny wizerunek firmy na rynku. W cenie sesji wliczona jest praca profesjonalnej wizażystki.

 

Obsługa fotograficzna konferencji, imprez firmowych, ważnych wydarzeń firmowych

Reportaż z danego wydarzenia, zawierający fotograficzną dokumentację najważniejszych momentów, pokazujące relacje panujące w firmie oraz portrety prelegentów, gości, uczestników etc.


Każdą sesje wyceniamy indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów współpracy, prosimy o kontakt.

DLACZEGO WUKA STUDIO?

 

Profesjonalizm

Zarówno w podejściu do klienta, podczas pracy na planie oraz w efekcie końcowym, w postaci bardzo dobrych jakościowo zdjęć. Przed rozpoczęciem współpracy, ustalamy wszelkie szczegóły (m.in. charakter zdjęć, późniejsze wykorzystywanie zdjęć), tak aby najdokładniej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

 

Elastyczność

Z przenośnym studiem fotograficznych, jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce i stworzyć tam profesjonalne warunki do sesji fotograficznej. Szanujemy czas pracy naszych klientów. Przed rozpoczęciem zdjęć ustalamy wszystkie niezbędne szczegóły (wybór miejsca, kolory tła, ustawienie świateł, itp.), po to aby efektywnie wykorzystać czas na planie zdjęciowym. Każdą sesję wyceniamy indywidualnie, cena uzależniona jest od kilku czynników m.in. ilość osób, liczby planów i dni zdjęciowych. Jeśli poznamy Państwa przybliżony budżet, możemy również zaoferować konkretne, indywidualne rozwiązania.

 

Doświadczenie

Współpracowaliśmy z m.in. Eska.tv, Bank BGŻ, Świat Książki, Fundacja Rodzice Przyszłości, ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Nestle Polska, Dremel Polska, Szkolny Związek Sportowy, Polski Związek Piłki Nożnej, Kacpa.pl, Maylily, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polski Związek Piłki Siatkowej. Na stałe współpracujemy z Agencją Fotograficzną Cyfrasport.

 

KONF PROBA 1

KONF PROBA 2

KONF PROBA 3

KONF PROBA 4

X

wukastudio.pl

© 2016 Wuka Studio. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.